Dne: 16. září 2024

Informace k výuce v souvislosti s povodňovou situací

Fakulta informačních technologií VUT v Brně zahájí akademický rok podle původního plánu, tedy v pondělí 16. 9. 2024. Areál fakulty se nachází mimo oblasti Brna, které jsou aktuálně postiženy povodní. Výuka bude od prvního dne semestru realizována v plném rozsahu.

Kvůli mimořádné povodňové situaci v České republice však bude v týdnu od 16. do 20. září omluvena absence studentům, kteří se kvůli povodním nebudou moci zúčastnit povinné výuky. Pokud to situace dovolí, studenti by si měli tuto svoji žádost zadat do  IS VUT v rámci modulu Řízení a žádosti - žádosti o zaevidování překážky ve studiu. Omlouvat se bude dle adresy bydliště, takže nejste-li dobrovolníky pomáhajícími mimo bydliště, není třeba dokládat žádná potvrzení. Pro urychlení vyřízení žádosti můžete přidat odkaz na web popisující situaci v dané lokalitě. Případné náhrady omluvené výuky budeme následně řešit individuálně.

Situaci nadále monitorujeme. Sledujte aktuální informace na fakultních komunikačních kanálech, zejména webu a e-mailu. Přejeme všem mnoho sil a bezpečné zvládnutí situace pro Vás a Vaše blízké.