Dne: 20. srpna 2024

Vyhlašujeme výběrové řízení na studijní pobyty Erasmus+ a mezinárodní mobilitu E+

Studentky, studenti, vyhlašujeme výběrové řízení na studijní pobyty realizované v letním semestru akademického roku 2024/2025 programu Erasmus+ a mezinárodní mobilitu E+. Elektronickou přihlášku ve STUDIS můžete podávat do 20. září 2024.

Informace o výjezdech v rámci Erasmus+, přihlašování a termínech naleznete na tomto odkazu. Seznam institucí, které si můžete zvolit v rámci výběrového řízení se Vám zobrazí v modulu přihlášky ve STUDISu. Podrobnější informace o jednotlivých institucích najdete zde na  webu. Aktuálně probíhá obnova smluv na další projektové období Erasmus v módu EWP (digitalizace programu).

Máte-li zájem o studijní pobyty ve Švýcarsku na Universita della Svizzera italiana v rámci Mezinárodní mobility Erasmus+, rovněž se hlaste přes STUDIS.