Dne: 23. května 2024

Příměstský tábor GameDev: Základy programování her v Godotu

Fakulta informačních technologií VUT v Brně zve všechny nadšené žáky 8. a 9. ročníků základních škol a víceletých gymnázií na příměstský tábor GameDev - základy programování her v Godotu.

Tábor se uskuteční od pondělí 8. 7. 2024 do pátku 12. 7. 2024, vždy od 8:30 do 15:30.

Během pěti dnů se účastníci naučí programovat vlastní 2D hry v Pythonu a Godotu pod vedením zkušených programátorů. Program zahrnuje nejen intenzivní výuku programování, ale také návštěvu muzea výpočetní techniky, relaxaci po obědě a lehké fyzické aktivity formou her. Každý účastník se může těšit na individuální přístup, jelikož na jednoho instruktora připadne maximálně pět žáků.

Tábor je ideální příležitostí pro všechny, kteří chtějí proniknout do světa programování a tvorby her. Cena tábora je 3800,- Kč.

Kontaktujte organizátora na emailu: szoke@fit.vut.cz.

Neváhejte a přihlaste se co nejdříve, kapacita je omezená. Těšíme se na vás na FIT VUT v Brně! [img]